SUPA24
Kuhinja; kuhinjski aparati, talne ploščice, naravna svetloba, sodoben slog
Kuhinja; kuhinjski aparati, lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog
Dnevna soba; lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog
598 941 €
(7 130 € / m²)
Prodaja
1
1
84 m²
شارع الصكوك

spalnica1
površina84 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

The Residences by DIFC Developments defines first-class urban living in the heart of Dubai’s most prestigious financial district.This flagship residen...

Ostalo
Starost oglasa: 93 dni
Posodobljeno: 49 dni

Lokacija

شارع الصكوك
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

FNM PROPERTIES LLC

Podobni oglasi