SUPA24
Kuhinja; kuhinjski aparati, lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog
294 725 €
(4 037 € / m²)
Prodaja
2
2+
73 m²
شارع تورين بوليفارد

spalnica2
površina73 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Sierra by Iman is a premium residential project in the heart of Motor City, offering a variety of units: Studios, 1–2.5 BHK, and luxurious 4-bedroom d...

opremljeno
Starost oglasa: 94 dni
Posodobljeno: 42 dni

Lokacija

شارع تورين بوليفارد
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Credence Realtor

Podobni oglasi