SUPA24
Dnevna soba; lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog
Kuhinja; kuhinjski aparati, lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog
318 190 €
(4 243 € / m²)
Prodaja
1
1
75 m²
شارع توليب

spalnica1
površina75 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A VISION THAT BURSTS FROM THE GRIDBinghatti Flare rises as a luminous architectural statement — a gesture of brilliance shaped by light, symmetry, and...

Ostalo
Starost oglasa: 93 dni
Posodobljeno: 49 dni

Lokacija

شارع توليب
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

FNM PROPERTIES LLC

Podobni oglasi