SUPA24
Kuhinja; kuhinjski aparati, lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog
Dnevna soba; razgled, naravna svetloba, sodoben slog, lesena tla
185 247 €
(4 631 € / m²)
Prodaja
1
1
40 m²
شارع 16

spalnica1
površina40 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Etherea is a refined residential project that reinterprets contemporary urban living through a lens of calm, balance, and architectural precision. Con...

Ostalo
Starost oglasa: 93 dni
Posodobljeno: 41 dni

Lokacija

شارع 16
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Credence Realtor

Podobni oglasi