SUPA24
Kuhinja; kuhinjski aparati, lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog
173 000 €
(3 844 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
45 m²

spalnicaatypical
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Family-Friendly Apartments With Resort-Style Amenities in JVC, Dubai
These apartments are located in Jumeirah Village Circle (JVC), one of Dubai’s mos...

Nadstropje:
3. nadstropje od 6
Starost oglasa: 97 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi