SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
962 219 €
(8 224 € / m²)
Prodaja
2
2+
117 m²
Canal Walk

spalnica2
površina117 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Experience elevated waterfront living at The Edit at D3, a signature residential address by Meraas in the heart of Dubai Design District. This refined...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorNaravna svetlobaNadstropje

Ostalo
Starost oglasa: 101 dni
Posodobljeno: 44 dni

Lokacija

Canal Walk
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Credence Realtor

Podobni oglasi