SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
375 799 €
(5 369 € / m²)
Prodaja
1
2+
70 m²
Dubai

spalnica1
površina70 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Situated in Meydan Horizon, Bu Kadra, Dubai, Zen Lagoons by Zennova Realty presents a premium waterfront residential experience that perfectly blends ...

Ostalo
Starost oglasa: 99 dni
Posodobljeno: 71 dni

Lokacija

Dubai
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Mohamed Mounir

Podobni oglasi