SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
183 598 €
(2 515 € / m²)
Prodaja
2
1
73 m²
شارع لولو

spalnica2
površina73 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

A Contemporary Residential Project by Ellington Properties in Jumeirah Village Circle (JVC).This residential project by Ellington Properties is locate...

Ostalo
Starost oglasa: 100 dni
Posodobljeno: 43 dni

Lokacija

شارع لولو
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DDA Real Estate LLC

Podobni oglasi