SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
116 330 €
(2 705 € / m²)
Prodaja
1
1
43 m²
شارع برايه

spalnica1
površina43 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Fully furnished, ready-to-move-in apartments in Botanica Tower, a well-established residential skyscraper located in the waterfront area of Dubai Mari...

Ostalo
Starost oglasa: 93 dni
Posodobljeno: 78 dni

Lokacija

شارع برايه
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DDA Real Estate LLC

Podobni oglasi