SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
852 418 €
(5 683 € / m²)
Prodaja
1
2+
150 m²
Sidra 2

spalnica1
površina150 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Discover contemporary living at Lime Gardens in Dubai Hills Estate, where modern design meets a vibrant green community. This well-appointed apartment...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorKuhinjski aparatiVisoki stropiNaravna svetlobaModeren slog

Ostalo
Starost oglasa: 94 dni
Posodobljeno: 35 dni

Lokacija

Sidra 2
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Credence Realtor

Podobni oglasi