SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
309 106 €
(8 832 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
35 m²
شارع 20

spalnicaatypical
površina35 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Global Launch Phase 2: The Entry-Level Trophy Asset in Mercedes-Benz Places , Binghatti City Location: Price: Size: Mercedes-Benz Places , Binghatti C...

Ostalo
Starost oglasa: 95 dni
Posodobljeno: 95 dni

Lokacija

شارع 20
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Luxury Estate

Podobni oglasi