SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 200 000 €
(6 780 € / m²)
Prodaja
3
2+
177 m²
شارع السماك

spalnica3
površina177 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover DAMAC Casa, an exclusive residential development by DAMAC Properties in Dubai Media City. This prestigious address offers residents stunning ...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledNaravna svetlobaKuhinjski aparatiPralni stroj

opremljeno
Starost oglasa: 102 dni
Posodobljeno: 41 dni

Lokacija

شارع السماك
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi