SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
390 527 €
(4 111 € / m²)
Prodaja
2
1
95 m²
شارع مسقط

spalnica2
površina95 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover refined urban living at its finest—a boutique collection of just 50 meticulously crafted 1 & 2-bedroom apartments nestled in the heart of Mey...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorNaravna svetlobaRazgledNadstropjeKuhinjski aparatiPametne napraveVarovanjeVisoki stropiPo prenovi

Ostalo
Starost oglasa: 96 dni
Posodobljeno: 34 dni

Lokacija

شارع مسقط
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi