SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
644 078 €
(8 588 € / m²)
Prodaja
1
2+
75 m²
شارع الصكوك

spalnica1
površina75 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

🚨✨ JUST ANNOUNCED | DIFC ZA’ABEEL DISTRICT ✨🚨A landmark announcement by HH Sheikh Mohammed Bin Rashid Al Maktoum —DIFC ZA’ABEEL DISTRICT IS COMING.A...

Ostalo
Starost oglasa: 99 dni
Posodobljeno: 65 dni

Lokacija

شارع الصكوك
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Mohamed Mounir

Podobni oglasi