SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
296 835 €
(4 123 € / m²)
Prodaja
2
2+
72 m²
شارع الثمام

spalnica2
površina72 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

🏡 Valencia at DAMAC LagoonsValencia is a modern residential community inspired by Mediterranean living, offering a resort-style lifestyle within Duba...

opremljeno
Starost oglasa: 99 dni
Posodobljeno: 36 dni

Lokacija

شارع الثمام
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Credence Realtor

Podobni oglasi