SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
141 603 €
(3 726 € / m²)
Prodaja
1
1
38 m²
شارع 15

spalnica1
površina38 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Aum 99 Residences by AG Properties is an elegant residential development designed to deliver refined urban living with a strong sense of comfort and l...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorKuhinjski aparatiVisoki stropiNaravna svetlobaModeren slog

opremljeno
Starost oglasa: 101 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

شارع 15
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Credence Realtor

Podobni oglasi