SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
180 000 €
(4 500 € / m²)
Prodaja
1
1
40 m²
شارع توليب

spalnica1
površina40 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

 Description:Discover refined urban living at Binghatti Luxuria, an exceptional 24-storey residential tower nestled in the heart of Jumeirah Village T...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorRazgledNadstropjeKuhinjski aparatiVarovanjeLeseni podVisoki stropiNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 98 dni
Posodobljeno: 34 dni

Lokacija

شارع توليب
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi