SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
251 000 €
(4 183 € / m²)
Prodaja
2
1
60 m²
شارع جرين

spalnica2
površina60 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Trustway Properties is proud to present Laya Courtyard, a spacious one-bedroom residence in a contemporary mid-rise development located in Dubai Studi...

Ostalo
Starost oglasa: 99 dni
Posodobljeno: 35 dni

Lokacija

شارع جرين
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi