SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
317 222 €
(4 067 € / m²)
Prodaja
2
1
78 m²
كحيل بوليفارد

spalnica2
površina78 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Trustway Properties is proud to present Pearl House 4, a sophisticated residential development in Jumeirah Village Circle featuring fully furnished 1-...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Pametne napraveKuhinjski aparatiOpremljenoRazgled

Ostalo
Starost oglasa: 100 dni
Posodobljeno: 99 dni

Lokacija

كحيل بوليفارد
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi