SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
735 708 €
(9 809 € / m²)
Prodaja
2
2+
75 m²

spalnica2
površina75 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Experience refined living at Rosehill, where nature meets modern elegance in the heart of Dubai Hills Estate. These thoughtfully designed 1, 2, and 3-...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledTerasaOdprt bivalni prostorNaravna svetlobaPrijazno do hišnih ljubljenčkov

opremljeno
Starost oglasa: 99 dni
Posodobljeno: 33 dni

Lokacija

Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi