SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
322 213 €
(5 370 € / m²)
Prodaja
2
2+
60 m²
شارع تورين بوليفارد

spalnica2
površina60 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Trustway Properties is proud to present an exquisite 1-bedroom apartment in Mirdad, a landmark off-plan development.Designed for modern urban living, ...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorNaravna svetlobaKuhinjski aparatiPametne naprave

opremljeno
Starost oglasa: 102 dni
Posodobljeno: 15 dni

Lokacija

شارع تورين بوليفارد
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi