SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
278 861 €
(3 718 € / m²)
Prodaja
2
1
75 m²
كحيل بوليفارد

spalnica2
površina75 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover elevated living at Serenz by Danube, an iconic twin-tower development in the heart of Jumeirah Village Circle, one of Dubai’s most sought-aft...

Parametri

Ustvarjeno z AI

OpremljenoOdprt bivalni prostorKuhinjski aparatiRazgledNaravna svetlobaModeren slog

Ostalo
Starost oglasa: 102 dni
Posodobljeno: 66 dni

Lokacija

كحيل بوليفارد
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Palm Signature Real Estate

Podobni oglasi