SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
308 795 €
(4 349 € / m²)
Prodaja
2
1
71 m²
شارع 15

spalnica2
površina71 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover SAMANA Parkville, an elevated residential destination where timeless elegance meets modern convenience. Set across a sprawling urban communit...

Ostalo
Starost oglasa: 102 dni
Posodobljeno: 35 dni

Lokacija

شارع 15
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi