SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
350 000 €
(3 535 € / m²)
Prodaja
3
2+
99 m²
Cycle Path

spalnica3
površina99 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Experience harmonious living at this prestigious new address nestled in the heart of Al Barari, Dubai. Developed by the acclaimed developer renowned f...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledVisoki stropiNaravna svetlobaPametne naprave

Ostalo
Starost oglasa: 102 dni
Posodobljeno: 34 dni

Lokacija

Cycle Path
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi