SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
352 870 €
(4 705 € / m²)
Prodaja
1
2+
75 m²
شارع البدع

spalnica1
površina75 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

🌹 ROSE GARDENS 1 – CHIC CITY LIVING WITH A CALM TWIST🏙️ Prime Location in Jumeirah Garden City✅ Nestled in Jumeirah Garden City, a central and vibra...

Ostalo
Starost oglasa: 112 dni
Posodobljeno: 67 dni

Lokacija

شارع البدع
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Pramukh Real Estate

Podobni oglasi