SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
465 000 €
(7 623 € / m²)
Prodaja
2
1
61 m²
Dubai

spalnica2
površina61 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Where Architectural Mastery Meets Investment Excellence The Symphony AwaitsExperience an unprecedented collaboration between visionary developer Imtia...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledOdprt bivalni prostorVisoki stropiNaravna svetlobaPametne napraveVarovanjeLeseni podPo prenovi

opremljeno
Starost oglasa: 112 dni
Posodobljeno: 111 dni

Lokacija

Dubai
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi