SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
579 000 €
(4 825 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
120 m²
كحيل بوليفارد

spalnicaatypical
površina120 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

 DescriptionStep into refined modern living with this brand new 2 bedroom plus maid apartment, thoughtfully designed to offer space, comfort, and func...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorRazgledNadstropjeNaravna svetlobaVisoki stropi

opremljeno
Starost oglasa: 114 dni
Posodobljeno: 102 dni

Lokacija

كحيل بوليفارد
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi