Seznam ponudb
9
9
9
373 390 €
(4 726 € / m²)
Prodaja
1
2+
79 m²
شارع 20
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
1
površina
79 m²
kopalnice
2+
Prevedi v angleščina
Swiss Precision Meets Dubai Sophistication -Helvatia Verde🏡 Boutique Luxury LivingExclusive collection of just 108 premium residences for ultimate pr...
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
114 dni
Posodobljeno:
65 dni
Prijavi oglas
Lokacija
شارع 20
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.