SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
236 322 €
(3 581 € / m²)
Prodaja
1
2+
66 m²
كحيل بوليفارد

spalnica1
površina66 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

🌿 368 Park Ln by Tabeer Developments – Modern Urban Living with a Heart🏙 Project OverviewArchitectural landmark blending sophistication, warmth, and...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Naravna svetlobaOdprt bivalni prostorKuhinjski aparatiNadstropjeTip stavbeLočena kuhinjaKadTuš kabinaLočeni wcHodnikKaminBojlerPralni strojPametne napraveVarovanjeLeseni podPloščiceVisoki stropiLeseni tramoviPo prenoviNujna prenovaNaravna svetlobaModeren slogPrijazno do hišnih ljubljenčkovOpremljenoPoslovno

Ostalo
Starost oglasa: 118 dni
Posodobljeno: 67 dni

Lokacija

كحيل بوليفارد
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Pramukh Real Estate

Podobni oglasi