SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
321 813 €
(11 919 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
27 m²
شارع الميناء

spalnicaatypical
površina27 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Opportunity to own a new high-rise condominium in Dubai. Breez by Danube is a premium 60-floor waterfront residential tower in Dubai Maritime City. In...

Ostalo
Starost oglasa: 123 dni
Posodobljeno: 123 dni

Lokacija

شارع الميناء
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BROOKS BALLARD

Podobni oglasi