SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
550 530 €
(18 351 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
30 m²
شارع الميناء

spalnicaatypical
površina30 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Opportunity to own a new high-rise condominium in Dubai. Breez by Danube is a premium 60-floor waterfront residential tower in Dubai Maritime City. In...

Ostalo
Starost oglasa: 122 dni
Posodobljeno: 122 dni

Lokacija

شارع الميناء
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BROOKS BALLARD

Podobni oglasi