SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 200 000 €
(4 511 € / m²)
Prodaja
3
2+
266 m²

spalnica3
površina266 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Prestigious Apartments with Stunning Golf Course Views in Dubai South
This golf front residential development is located within Emaar South in Dubai S...

Nadstropje:
1. nadstropje od 15
Starost oglasa: 122 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi