SUPA24
Kuhinja; kuhinjski aparati, lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog
Dnevna soba; lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog, visoki stropi
264 000 €
(3 940 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
67 m²

spalnicaatypical
površina67 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Luxury Apartments with Advantageous Prices in Dubai Jumeirah Village Triangle
The apartments are located in a project consisting of 196 units in Jumei...

Nadstropje:
1. nadstropje od 25
Starost oglasa: 142 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi