Seznam ponudb
33
33
33
941 000 €
(16 804 € / m²)
Prodaja
1
2+
56 m²
دبي مارينا
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
1
površina
56 m²
kopalnice
2+
Prevedi v angleščina
Exclusive Fully Furnished Apartments with Installments in Dubai Marina
Dubai Marina is a world-class waterfront destination, renowned for its vibrant...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Vrt
Klimatizacija
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Opremljeno
Razgled
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
tip stavbe:
Ostalo
Oprema:
opremljeno
Nadstropje:
41. nadstropje od 44
Starost oglasa:
145 dni
Posodobljeno:
5 dni
Prijavi oglas
Lokacija
دبي مارينا
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.