SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 080 000 €
(6 467 € / m²)
Prodaja
3
2+
167 m²

spalnica3
površina167 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Waterfront Apartments with 5 Years Posthandover Payment Plan in Dubai Islands
Located in Dubai, Dubai Islands offers a refined lifestyle, surrounded b...

Nadstropje:
2. nadstropje od 8
Starost oglasa: 145 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi