SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
179 827 €
(5 138 € / m²)
Prodaja
1
1
35 m²
شارع المركز المالي

spalnica1
površina35 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

شقق مع خطة سداد بعد التسليم لمدة 3 سنوات في JVC، دبي
يُعد جوميرا فيليدج سيركل (JVC) واحدًا من أكثر المجتمعات السكنية طلبًا في دبي، حيث يقدم مزيجًا مثا...

Ostalo
Starost oglasa: 149 dni
Posodobljeno: 39 dni

Lokacija

شارع المركز المالي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi