SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
278 000 €
(3 707 € / m²)
Prodaja
2
1
75 m²
كحيل بوليفارد

spalnica2
površina75 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Trustway Properties is proud to present an exceptional investment opportunity at Vitality Residence, a contemporary residential masterpiece by the ren...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorLočena kuhinjaTuš kabinaKuhinjski aparatiPralni strojPametne napraveVarovanjeVisoki stropiLeseni podPo prenoviNaravna svetlobaModeren slogOpremljeno

Ostalo
Starost oglasa: 163 dni
Posodobljeno: 163 dni

Lokacija

كحيل بوليفارد
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi