SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
241 000 €
(6 025 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
40 m²
شارع البدع

spalnicaatypical
površina40 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Trustway Properties is proud to present HOLM Residences, an exceptional new fully furnished residential development in Jumeirah Garden City, designed ...

opremljeno
Starost oglasa: 163 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

شارع البدع
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi