SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
291 070 €
(5 106 € / m²)
Prodaja
2
1
57 m²
طريق دبي - العين

spalnica2
površina57 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Derby Heights — stylish residences in the heart of Meydan, District 11, with a prime location and high liquidity!Derby Heights is located in District ...

Ostalo
Starost oglasa: 164 dni
Posodobljeno: 152 dni

Lokacija

طريق دبي - العين
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DDA Realty

Podobni oglasi