SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 915 392 €
(9 435 € / m²)
Prodaja
3
2+
203 m²
طريق مراسي

spalnica3
površina203 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Eywa 2 — ultra-luxury residences in the heart of Dubai with a focus on well-being and future-proof architecture!Eywa 2 by R.Evolution is a premium res...

Ostalo
Starost oglasa: 163 dni
Posodobljeno: 151 dni

Lokacija

طريق مراسي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DDA Realty

Podobni oglasi