SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
563 280 €
(2 816 € / m²)
Prodaja
3
2+
200 m²
شارع توليب

spalnica3
površina200 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Trustway Properties is proud to present Binghatti Flare, a striking residential development where bold architectural design meets family-focused luxur...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledOdprt bivalni prostorNaravna svetloba

opremljeno
Starost oglasa: 163 dni
Posodobljeno: 16 dni

Lokacija

شارع توليب
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi