SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
3 564 200 €
(19 266 € / m²)
Prodaja
3
2+
185 m²
14a شارع

spalnica3
površina185 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Trustway Properties is proud to present Solaya, a private collection of 234 distinguished residences masterfully crafted by Meraas and Brookfield Prop...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledPametne napraveVarovanjeLeseni podKuhinjski aparatiOdprt bivalni prostorTuš kabinaNadstropjeVisoki stropiNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 162 dni
Posodobljeno: 41 dni

Lokacija

14a شارع
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi