SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
121 673 €
(3 925 € / m²)
Prodaja
1
1
31 m²
شارع 56

spalnica1
površina31 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

MetroPoint is a modern residential and commercial complex in Downtown Jebel Ali with direct metro access and an ROI of up to ≈ 8%!MetroPoint by Forum ...

Ostalo
Starost oglasa: 162 dni
Posodobljeno: 149 dni

Lokacija

شارع 56
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DDA Realty

Podobni oglasi