SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
327 000 €
(4 881 € / m²)
Prodaja
1
1
67 m²

spalnica1
površina67 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Low Rise Apartments in Dubai JVC with 65/35 Post-Handover Payment Plan
Situated in the heart of Jumeirah Village Circle (JVC), this resort-style bouti...

Nadstropje:
1. nadstropje od 6
Starost oglasa: 156 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi