SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
305 002 €
(5 083 € / m²)
Prodaja
1
1
60 m²
شارع المركز المالي

spalnica1
površina60 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

🏙 Azizi Riviera – Ready to Move | Live in the Heart of MBR CityMove into your dream home today at Azizi Riviera, a stunning French Mediterranean–insp...

Ostalo
Starost oglasa: 208 dni
Posodobljeno: 170 dni

Lokacija

شارع المركز المالي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CELIA TARGET

Podobni oglasi