SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
192 500 €
(3 929 € / m²)
Prodaja
2
2+
49 m²
شارع 15

spalnica2
površina49 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Trustway Properties is proud to present Celesto Tower by Tarrad Developmen; an elegant, fully furnished residence in the heart of Dubai Land Residenti...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaPametne napraveVisoki stropiNaravna svetlobaRazgled

opremljeno
Starost oglasa: 208 dni
Posodobljeno: 37 dni

Lokacija

شارع 15
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi