SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
349 688 €
(6 358 € / m²)
Prodaja
1
1
55 m²
شارع برايه

spalnica1
površina55 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

🌟 Ultra-Luxury 1-Bedroom Apartment with Palm & Marina Views – Flexible Payment Plan!Experience the ultimate blend of luxury, location, and investment...

Ostalo
Starost oglasa: 210 dni
Posodobljeno: 168 dni

Lokacija

شارع برايه
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CELIA TARGET

Podobni oglasi