SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
261 706 €
(635 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
412 m²
3a شارع

spalnicaatypical
površina38 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

A LIFESTYLE INSPIRED BY ELEGANCE AND FREEDOM
Franck Muller Yachting by London Gate celebrates the harmony between artistry and precision — a vision sh...

Ostalo
Starost oglasa: 215 dni
Posodobljeno: 167 dni

Lokacija

3a شارع
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

RE House

Elena Melnikova, REHOUSE INTERNATIONAL REAL ESTATE L.L.C

Podobni oglasi