SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
162 000 €
(5 400 € / m²)
Prodaja
1
1
30 m²
شارع 15

spalnica1
površina30 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Step into the future of urban living at Reef 998 – a groundbreaking residential tower in Dubai Land Residence Complex (DLRC), where innovative archite...

Ostalo
Starost oglasa: 221 dni
Posodobljeno: 37 dni

Lokacija

شارع 15
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi