SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
145 000 €
(4 833 € / m²)
Prodaja
1
1
30 m²
Ring Road

spalnica1
površina30 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover contemporary living at its finest with this stylish studio apartment in the newly launched Damac Riverside, a landmark waterfront development...

opremljeno
Starost oglasa: 228 dni
Posodobljeno: 167 dni

Lokacija

Ring Road
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Triple L

Podobni oglasi